Jakość – jest jednym z filarów naszej działalności. Dążymy do utrzymania stabilnej, wysokiej jakości produktów poprzez stały monitoring procesów i procedur w naszej firmie.

Części wytwarzane są na najnowszych obrabiarkach sterownych numerycznie z zachowaniem rygorystycznej kontroli międzyoperacyjnej. Każda partia produkcyjna kontrolowana jest przez Dział Jakości przed wejściem części na magazyn. Znakowanie laserowe numeru partii produkcyjnej stało się standardem dla większości części, co umożliwia analizę wsteczną całego procesu.

Nasza izba pomiarowa wyposażona jest w nowoczesne, specjalistyczne przyrządy pomiarowe, pozwalające na kontrolę wyrobów finalnych. Na życzenie klienta przedstawiamy karty pomiarowe oraz atesty materiałowe.

Na bieżąco analizujemy potrzeby rynku i wprowadzamy coraz to nowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne w naszych produktach. Niejednokrotnie nasze materiały eksploatacyjne osiągają lepsze parametry procesu i pracują dłużej od części dostarczanych przez producentów maszyn.